Kontaktinformasjon

Vår postadresse; Stabæk Bandy, Ringkroken 23, 1356 Bekkestua.

For kontaktinfo pr. lag - se under "Lagene" i sidemenyen.

 

Rolle Navn E-post Tlf
Styreleder Tomas Miøen mioen@start.no  91 65 35 86
Styremedlem Steinar Harstad  stharsta@online.no  90 86 38 77 
Styremedlem Knut Vidjeland kvidje@gmail.com 91 36 44 10
Styremedlem Christian Almskog Christian.Almskog@microsoft.com 90 04 19 60
Styremedlem Espen Mellem espen.mellem@gmail.com 90 28 37 79
       
Sportslig leder, Junioravd. Björn Buskqvist bjorn@stabakbandy.no 92 07 75 13
Trener Juniorlaget.      
Kioskansvarlig  Elisabeth Grøn Knudsen  elisabeth@portland.no  41 67 92 39 
       
Elitestyret har ansvar for Herrer Senior og ledes av Einar Forfang.
Elitestyret Einar Forfang einar.forfang@gmail.com 40 40 18 78
Elitestyret Dag Holmen-Jensen holmen-jensen@iscogroup.no 92 42 75 67
Elitestyret Even Jerring even.jerring@leta.no 92 02 89 16
Elitestyret Terje Andersen terje.andersen@orkla.no 92 88 56 23
Elitestyret Kjetil Jensen Kjetil.Hannar@itech-as.no 91 10 35 06
Elitestyret Jarl Øverby jarl.overby@gmail.com  
Elitestyret Erik Bell Erik.Bell@lundes-revisjon.no  
Elitestyret Frode Christensen fchrist2@online.no 95 49 71 25
       
Dommeransvarlig Espen Andersen espen.andersen@byggforvaltning.no 90 86 56 00
Slipeansvarlig Fred Ivar Bersbakk fred.ivar.bergsbakk@aspelinramm.no  90 03 62 00 
Sekretariat A-kamper Frode Christensen fchrist2@online.no 95 49 71 25
post@stabakbandy.no 2016-09-19 13:30:54

Kontaktliste Trenere/Oppmenn 2016-2017

A-Lag:

Trener Nikolay Hauger, nikolay.hauger@kpmg.no Lagleder: Dag Holmen-Jensen, holmen-jensen@iscogroup.no

Junior:

Trener Sergev Gusev, gusevsergei@yahoo.no Oppmann: Jan Axel Ringdal, janaxelr@online.no

Gutt:
Trener: Fredrik Randsborg, fredrik_randsborg@hotmail.com
Trener: Mikkel Killi, mikkel_k_andersen@live.no
Oppmann: Harald Jensen, Harald.Jensen@ischebeck.no

Smågutt:
Trener/Oppman: Espen Mofjell, espenmofjell@gmail.com
Trener/Oppman: Knut Hole, knut.hole@gmail.com

Lillegutt 2004:
Trener/Oppman: Steinar Harstad, stharsta@online.no

Lillegutt 2005:
Trener/Oppman: Knut Vidjeland, kvidje@gmail.com

Minigutt 2006:
Trener/Oppman: Børge Pettersen, borge.pettersen72@gmail.com

Bandyskolen Knøtt 2007:
Trener/Oppman: Jan Fredrik Edbo, stabaekbandy07@gmail.com

Bandyskolen Knøtt 2008:
Trener/Oppman: Marius Andresen, marius@andresen.no

Bandyskolen Knøtt 2009:
Trener/Oppman: Birger Stensland, birgerstensland@yahoo.no

Bandyskolen Knøtt 2010:

Trener/Oppman: Erik Helgessen, erik.helgesen@storms.no